Zajęcia profilaktyczne w szkołach

włącz .

Od września 2016 r. do lutego 2017 r. w ramach projektu organizujemy zajęcia profilaktyczne z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie  oraz w środowisku rówieśniczym.

Zajęcia prowadzone są w szkołach i trwają 45 min. (jedna godzina lekcyjna). Skierowane są do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jest możliwość przeprowadzenia zajęć również w klasach VI szkół podstawowych (program prowadzenia zajęć jest wówczas dostosowany do wieku odbiorców).

Zajęcia prowadzi p.Joanna Szurlej - Dyrektorka Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie SOS w Lesku, wieloletni praktyk w pracy z osobami doświadczającymi przemocy, trenerka szkoleń oraz warsztatów z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Podczas poprzedniej edycji "Bieszczadzkiej Akademii Dobrego Życia" lekcje antyprzemocowe zrealizowano w 23 klasach, udział w nich wzięło w sumie 484 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu pow. bieszczadzkiego, sanockiego oraz leskiego.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem ww zajęć w Państwa szkole prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie fax'em: 13/ 492 72 59 lub mail'em: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

formularz_zgloszeniowy.pdf.pdf